Zavolejte nám:
607 182 444

Novostavba 2+kk, Praha 3 - Žižkov

 • Čajkovského 25
 • 52 m2
 • Ihned k nastěhování

6 985 000 Kč

Podrobnosti Kontakt

O nemovitosti

Krásný nový byt 2+kk o ploše 53 m2 v 6. patře kompletně zrekonstruovaného domu s výtahem v atraktivní lokalitě Žižkova na Praze 3. Lokalita v blízkosti centra poskytuje vše, co k současnému modernímu bydlení potřebujete: nadstandardní dopravní obslužnost, školy, veškeré služby, restaurace, obchody a kulturní vyžití.

Prostorný byt nabízí obývací pokoj propojený s kuchyní, ložnici a koupelnu s WC. Kuchyňský kout jsme připravili na vestavbu kuchyňské linky podle vašich představ. Koupelnu s WC jsme obložili mramorem a vybavili nadstandardní sanitou. V pokojích jsme položili masivní dřevěnou podlahu, pod níž je podlahové topení. Dveře do jednotlivých místností jsou bezfalcové, vstupní dveře jsou bezpečnostní. Do bytu jsme již nainstalovali moderní klimatizaci. V technické místnosti se nachází úsporný kondenzační plynový kotel a místo pro připojení pračky a sušičky. Součástí bytu je sklepní kóje v prvním podzemním podlaží o ploše 2,5 m2 a snížené výšce stropu 1,7 m.

Byt byl postavený v rámci developerského projektu Tower Lofts, kde přestavbou půdních prostor v roce 2020 vznikly 4 nové jednotky. Současně s výstavbou nových bytů prošel bytový dům pečlivou rekonstrukcí zahrnující realizaci nové střechy, výtahu, rekonstrukci fasády, společných prostor, stoupaček a sklepů.

Cena je konečná. Neplatíte provizi. Možno financovat hypotékou. Doporučujeme prohlídku.

 • Novostavba 2+KK, 52 m2
 • Čajkovského 25, Praha 3 - Žižkov
 • Osobní vlastnictví
 • 6. patro s výtahem
 • Východní orientace
 • Klimatizace
 • Podlahové vytápění
 • Kondenzační plynový kotel
 • Kompletně zrekonstruovaný dům
 • Součástí sklep 2,5 m2
 • 6 985 000 Kč

Dispozice a umístění bytu

Podrobnosti o bytu

Obývací pokoj s kuchyní

Prostorný obývací pokoj je propojený s kuchyní, ve které naleznete přípravu na osazení kuchyňskou linkou podle vašeho vkusu. Na podlahu jsme položili masivní dřevěnou podlahu značky Heritage s kartáčovaným olejovaným povrchem. Dveře do místností jsou dřevěné značky Sapeli Elegant a kováním TWIN. O tepelnou pohodu se postará úsporný plynový kotel Wolf napojený na podlahové topení s digitální termoregulací a splitová klimatizace Frimac. Na vizualizaci můžete vidět možnou podobu obývacího pokoje s kuchyňskou linkou.

Útulná ložnice

V ložnici je dostatek prostoru pro vestavěné skříně. U budoucí postele jsme rozmístili zásuvky a vypínače. Okna pokoje míří na východ, takže vás ráno budou příjemně probouzet sluneční paprsky a naopak večer nebude do oken pražit slunce. V ložnici jsme nainstalovali klimatizaci, která zajišťuje příjemné klima po celé léto. Na vizualizaci můžete vidět možnou podobu ložnice.

Moderní koupelna

Nádhernou koupelnu jsme obložili luxusním mramorovým italským obkladem o rozměrech 120 x 60 cm. Sprchový kout je bezvaničkový se skrytým sprchovým žlabem a bezpečnostním sklem. Značkové vodovodní baterie výrobce Grohe se vyznačují dlouhou životností. Nad umyvadlem je prosklené zrcadlo s LED osvětlením. Umyvadlo a klozet jsou značky Laufen. Nechybí ani topný koupelnový žebřík P.M.H. Avento.

Rekonstruované společné prostory

Společné prostory domu prošly náročnou a citlivou rekonstrukcí. Vchodové dveře do domu z ulice i ze dvora jsou po kompletní repasi. Na balkónech je nová dlažba, na zdech nové sádrové omítky. Schody jsou vyčištěné, zábradlí opravené. Rozvody jsou schované v nikách. Výtah je prakticky umístěn na patře, nikoliv mezipatře, což ocení starší lidé a maminky s kočárky. Rekonstrukcí prošly i sklepní prostory.

Bytový dům s historií

Řadový činžovní dům s hladkou fasádou a sedlovou střechou byl postaven v roce 1929 inženýrem Fričem. Památková hodnota tohoto domu spočívá v jeho začlenění do urbanistického celku uzavřené blokové zástavby Žižkova z konce 19. století a počátku 20. století. Objekt svým výrazovým pojetím dokumentuje historický vývoj městské zástavby žižkovské památkové zóny a jako její nedílná součást se podílí na vytváření jejího prostředí.

Virtuální prohlídka

Atraktivní lokalita

Atraktivní lokalita v blízkosti centra Prahy zaručuje výbornou dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti je nejbližší tramvajová zastávka, ze které se rychle dostanete na Hlavní nádraží, náměstí Republiky nebo Václavské náměstí, a také stanice metra Jiřího z Poděbrad. V bezprostřední blízkosti domu je velký výběr restaurací, kaváren, barů a různých obchodů či obchůdků. Nechybí školy a školky, úřady, pošta či banky. Na procházky se můžete vydat do Riegerových či Mahlerových sadů, do parku Parukářka či na vrch Vítkov.